Estetická a funkční gynekologie

Prolomte tabu a dostaňte Vaše intimní partie zpět do formy s pomocí inovativního řešení DESIRIAL! Produkty DESIRIAL vyrábí společnost Laboratories Vivacy ve Francii.

Desirial a Desirial PLUS

  • Omlazuje a hydratuje intimní partie
  • Zvyšuje pružnost a elasticitu intimních partií
  • Navrací zpět pevnost a objem
  • Zlepšuje kvalitu intimního prožitku a života

 

     
DESIRIAL ® je fluidní gel určený k obnovení hydratace, elasticity, tonicity a citlivosti vulvo-vaginální oblasti. Používá se také k léčbě vaginální suchosti. Jakmile se tkáně v pochvě začnou měnit, může se objevit nepohodlí nebo pocit pálení, ale také zvýšená citlivost nebo chronické podráždění a svědění, které může časem způsobit opruzeniny. Aby se zabránilo těmto příznakům, je kyselina hyaluronová injikována přímo do postižené oblasti, aby se omezila suchost vaginální sliznice a zlepšila se kvalita tkáně.   DESIRIAL ®PLUS je elastičtější gel určený k remodelaci velkých pysků (vnějších pysků vulvy), které ztratily částečný objem (hypotrofie) nebo celkový objem (atrofie). Jedním z hlavních vylepšení, kromě estetického hlediska, je ochrana vnitřních pysků vulvy (Labia Minora). Po určitém věku mají tkáně tendenci se zmenšovat, zejména ve zevních rtech, což může vést ke snížení přirozené ochrany vulvy a lokalizované bolesti. Gel s kyselinou hyaluronovou obnovuje objem, čímž oblast znovu chrání.

 

Vliv stárnutí na vaginální sliznici a suchost

Ani ženské pohlavní orgány nejsou imunní vůči běhu času, a to zejména během menopauzy. Hlavně sliznice, které tvoří oblast vulvy, jsou ovlivňovány poklesem produkce estrogenu a dochází u nich k procesu stárnutí. V průběhu času se vaginální sliznice stává křehčí a méně hydratovaná. Po menopauze ženské intimní partie atrofují, což vede k pocitu suchosti, svědění, podráždění a akutní bolesti během fyzické aktivity a sexuálního styku. Bez estrogenu se vaginální sliznice ztenčuje, je méně hydratovaná a křehčí. Riziko vzniku trhlinek a vaginálních infekcí se zvyšuje. Pochva ztrácí svou pružnost a elasticitu. Stěny poševního vchodu ochabují.

Obtíže způsobené těmito změnami mají vliv na kvalitu života a sexuální vztahy.

Řešením je DESIRIAL®

  • hydratuje vulgovaginální oblast
  • zklidňuje podrážděné oblasti
  • zvyšuje kvalitu vaginální sliznice

Inovativní řešení v podobě injekční aplikace kyseliny hyaluronové DESIRIAL® do nejsvrchnějších vrstev poševní sliznice umožní tkáň zjemnit a hluboce hydratovat. Kyselina hyaluronová je molekula přirozeně se vyskytující v lidském těle. Má schopnost navázat až 1000x více vody než je její vlastní hmotnost a díky tomu udržuje tkáň zvlhčenou, hladkou a pružnou. Injekcí je kyselina hyaluronová vpravena pod sliznici a nikoli na její povrch. To umožňuje kyselině hyaluronové zvětšit tloušťku sliznice, která bude obnovena díky epitelovým buňkám v nejhlubších vrstvách membrány. Výsledkem je zpevnění a zhuštění poševní sliznice.

 

 

Vliv stárnutí na vzhled stydkých pysků (labia)

Přibývající věk, hormonální změny, výrazná ztráta hmotnosti nebo porod – to vše ovlivňuje vzhled velkých stydkých pysků (labia majora). Postupně ztrácí svůj tvar, pevnost a objem. Velké stydké pysky se stávají méně citlivými a odolnými vůči tlaku.

Tento na první pohled ‚‚jen‘‘ estetický problém může velmi nepříjemně ovlivnit sebevědomí a sexuální prožitek.

Řešením je DESIRIAL® PLUS

  • zvětšení objemu velkých stydkých pysků
  • posílení ochranné funkce velkých stydkých pysků
  • zlepšení estetiky vulvovaginální oblasti

Výplň DESIRIAL® PLUS pomáhá řešit zejména ztrátu objemu velkých stydkých pysků způsobenou stárnutím organismu a hormonálními změnami. Výsledkem ošetření je omlazení zevních genitálií. Dochází k obnovení mladistvé kontury velkých stydkých pysků i k opětovnému získání jejich přirozeného objemu.

 

 

Čím jsou produkty DESIRIAL® tak výjimečné?

DESIRIAL® je světově první řada injekčně aplikovaných, neživočišných, biologicky rozložitelných hydrogelů, exkluzivně vyvinutých pro zachování ženského intimního zdraví. Produkty DESIRIAL® jsou založeny na patentované IPN-Like Technology obsahující čistou a stabilizovanou kyselinu hyaluronovou a antioxidant manitol.

Manitol je molekula antioxidantu (zachytávač volných radikálů), který snižuje degradaci gelu a tím udržuje molekuly kyseliny hyaluronové stabilizované několik hodin po aplikaci.