Rejuvenizace pomocí plazma terapie – P.R.P. metoda

P.R.P. metoda je známá také pod označením Drákulova terapie. Jde o nejnovější metodu vyhlazení vrásek a omlazení pleti bez použití cizorodých látek.

Co je plazma?

Plazma je složka, obsažená z 55% ve Vaší krvi. 91% plazmy je vlastně voda a zbytek tvoří organické látky. Její funkce v krevním oběhu, je především zajištění přenosu cukrů, lipidů, hormonů a metabolických produktů. Z menší části také přepravuje kyslík a oxid uhličitý, to je však hlavní úloha červených krvinek.

Postup

Klientovi je odebrána krev, která se odstředí a po odstředění se smísí s Plus DNA aktivátorem. Ten je schopen nejen uvolnit růstové faktory z krevních destiček, ale především stimulovat jejich aktivitu. Díky tomu více než 100 růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti.

Výsledný produkt lékař aplikuje tenkou jehlou do kůže formou mezoterapie nebo jako výplňový materiál.

Výhody

Plazma terapie nepracuje s umělými látkami. To je v dnešní době nesporná výhoda, neboť se Vaše tělo nemusí potýkat s riziky, jako jsou alergie, či jiné kontaminace. Navíc díky látkám obsažených v PRP, jsou podporovány růstové faktory, které napomáhají hojení. Vše je tedy velice přírodní a přirozené

Využití

Ruce

Nejčastěji jsou aplikace prováděny na stárnoucí kůži, vadnoucí a unavenou kůži, v oblastech krku, obličeje a dekoltu. PRP umožňuje:

  • vyhlazení vrásek
  • vypnutí pleti
  • urychlení procesu hojení po různých zákrocích
  • onemocnění kloubů
  • revitalizace vlasových kořínků