Biored peel – kombinace chemického peelingu a červeného světla

Biored peel je metoda, která s výhodou kombinuje účinky chemického peelingu a červeného světla v jednom sezení. Výsledkem je zjemnění, projasnění a barevné sjednocení pleti, zlepšení jejího vzhledu, zatažení pórů a celkové omlazení pokožky. Nejčastěji se ošetřuje oblast obličeje, krku, dekoltu, ramen a hřbetů rukou.

Chemický peeling Biored peel

Peel je v ošetření ještě 3. složka: fotodynamická a je vytvořena k chemickému peelingu s působením červeného světla 630 nm. Ihned po peelingu je kůže na 20 minut stimulována k intenzivnímu hojení přístrojem Acroton (červené světlo). Výsledkem tohoto ošetření je maximální spojení a účinnost jak chemického peelingu, tak fototerapie. Celá kůra BioREDPeel s červeným světlem Acroton by měla probíhat v minimálním počtu 3 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními by měla být pauza týden až 14 dní.

Biored peel

  • intenzivní kůra kombinovaná s červeným světlem Acroton vydávanými LED diodami
  • odstranění vrásek, zjemnění a vypnutí pleti, zlepšení kožní struktury
  • silná a dlouhotrvající regenerace pleti
  • výsledkem je výraznější efekt a kratší rekonvalescence

Receptura byla vyvinuta tak, aby co nejméně dráždila pleť. Během ošetření je přesto častý pocit pálení a píchání v místě aplikace. Ten obvykle odezní s ukončením procedury. Tyto peelingy se mohou aplikovat i v létě, ale je nutné se vyvarovat přímého slunečního záření nejméně dva následující dny. Po celou dobu kúry je doporučeno používat krém s ochranným faktorem proti UV záření (50+), a to minimálně ještě dva týdny po posledním ošetření. Je dobré se též vyvarovat saunění a intenzivnímu sportu do 24 až 48 hodin po ošetření.

Chemický peeling by se něměl aplikovat při herpesu, ekzému, po mechanickém peelingu, na podrážděnou nebo popálenou pleť či na řezné rány a plošné bradavice.